Glass Warehouse SC3-PL-48X30 Nia 48" x 30" Framed Triple Door Medicine
Simple and streamlined, the Nia medicine cabinet has a soft silhouette that exudes luxury and style.
Description
Product Details
Out of stock
Color
White
Size
48 in